Výhody nakupování rozbaleného zboží

rozbalené zboží

Máte pořád v hlavě předsudky proti zboží, který již před vámi někdo otevřel? Máme pro vás dvě velké výhody, které rozbalené zboží představuje. Ideální příkladem takového zboží můžou být levné obaly na mobily a telefony.

Výhoda rozbaleného zboží číslo 1: Nižší cena


Jednou z hlavních výhod je právě nižší pořizovací cena. Zboží přitom ani nebylo nutně používáno někým jiným před vámi, jen bylo rozbaleno. Jak se to může stát? Tak například při vystavování produktů v prodejně, demonstraci na reklamní účely, nebo když obchody poskytují možnost zákazníků si produkt doma vyzkoušet.
Jelikož některé obchody potom nemohou tyto produkty s narušeným obalem dále prodat svým zákazníkům, prodají je obchodům, které se zabývají prodejem takto rozbaleného zboží. Vydělá na tom tedy každý.

Výhoda rozbaleného zboží číslo 2: Méně odpadu na skládkách


Určitě se k vám již donesla zpráva, že přemíra veškerých produktů, ovšem hlavně těch elektronických. Způsobuje to přehlcení trhu a nakupování nových a nových produktů, kdykoliv se nějaká drobnost se stávajícím pokazí, místo aby se nechali opravit a prodloužit životnost produktu. Takto by mnohem méně výrobků zůstávalo v dobrém stavu na skládkách. S elektronikou je problém v tom, že často obsahuje části, které se považují za nebezpečné, či špatně recyklované a proto musí jen čekat na velké hromadě, až někoho napadne, co s nimi.
Tím, že si pořídíte rozbalené zboží omezíte nutnost prodejen své již otevřené zboží vyhazovat na skládky a dáte jim možnost nového života.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4