Víte, v jakém oboru je expert firma Eaton Walterscheid?

eaton

V tomto článku vám odhalíme, čím se zabývá firma Eaton Walterscheid a proč je ve svém oboru tak důležitá. Zároveň si přiblížíme svět tohoto průmyslového oboru trochu blíže.

V jakém oboru Eaton Walterscheid působí?

Tato firma je celosvětově známá svým působení v hydraulice. Již na začátku dvacátého století byla firma založena a od té doby se plně věnuje vynálezům a výrobě nových hydraulických součástek. Jejich specialitou se již v roce 1957 stalo šroubení s oboustranně kuželovým prstenem, který dal počátky naprostému výrobnímu převratu v oblasti hydraulického šroubení.
Poté v roce 1973 přišli s novinkou - přizpůsobily výrobní program na DIN 2353, a doplnili ji o systém se zářezným prstenem.
Velkým převratem byl roku 1985 výroba WALPRO šroubení, které se stalo objektem dalších převratných vylepšení po dobu dalších 30-ti let.

Hydraulika

Hydraulika je technická věda, zabývající se fyzikálními vlastnostmi vzájemného působení průmyslových kapalin a jejich prostředí, respektive v oblasti hydrauliky hydraulické písty a nádobu s kapalinou.
V průmyslu se na základě Pascalova zákona využívá postupně se zvětšující síla, která vzniká působením stlačení a přesunu kapaliny z jednoho pístu do druhého.
Na hydraulice závisí mnoho technologií, jako třeba hydralický lis, a mnoho dalších strojů.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4